Pożyczki udzielane są od kwoty 1 000zł do 100 000zł
Najdłuższy okres spłaty wynosi 10 lat
Swoją ofertę dla Pożyczkodawców podaje się on line wypełniając formularz
Gotówka wypłacana jest natychmiast po podpisaniu umowy
Żaden z Pożyczkodawców nie pobiera opłat dodatkowych przed podpisaniem umowy
Ogłoszenie będzie widoczne w serwisie natychmiast po jego dodaniu. Każdy otrzyma potwierdzenie dodania swojego ogłoszenia na podany w formularzu adres email.
Do ustalania wysokości pożyczki, okresu jej spłaty i wysokości rat pomocny jest suwak na stronie głównej serwisu
Przede wszystkim istotny jest wybór odpowiedniej firmy, która przedstawi w jasny sposób warunki umowy. Warto zwrócić uwagę na pożyczki prywatne serwisu oferującego tego typu usługi, jednak dobrze jest również porównać ze sobą wiele firm pożyczkowych. Istotne jest także ustalenie wysokości rat, zwłaszcza w przypadku pożyczek dla zadłużonych. Ta forma udzielania kredytów jest szczególnie atrakcyjna, ponieważ nie odbywa się po sprawdzeniu klienta w KRD i BIK.
Szybka pożyczka (może być brana także dla firmy) ma wiele zalet. Na dowód może ją uzyskać też właściciel przedsiębiorstwa. Ponad to jest to pożyczka udzielana bez zaświadczeń oraz bez sprawdzania pożyczkobiorcy w KRD i BIK. Niespłacony kredyt w banku czy innej instytucji finansowej nie stanowi przeszkody do zaciągnięcia kredytu w firmie pozabankowej na podstawie dowodu osobistego. Odradzamy jednak osobom zadłużonym na dużą sumę zaciągania kilku pożyczek w jednym czasie. Wiarygodna firma pożyczkowa nie udziela dwóch szybkich pożyczek równocześnie. Należy także wybrać odpowiedni system ratalny oraz termin spłaty. W przypadku niemożności jego dochowania, radzimy skonsultować się z pożyczkodawcą w celu przesunięcia go. Warto też starać się o wcześniejsza spłatę.
Pożyczkę udzieloną bez zaświadczeń jest równie łatwo spłacić, jak i zaciągnąć. Wymagane jest dosłownie minimum formalności. Po pozytywnym przejściu weryfikacji, wystarczy tylko comiesięczne dokonywanie przelewu na konto bankowe pożyczkodawcy. Dotyczy to zarówno pożyczek prywatnych firmy, jak i zaciąganych za pośrednictwem danego serwisu. Krótkoterminową pożyczkę można spłacić korzystając z bankowości internetowej, ale tez tradycyjnie dokonując przelewu w banku czy na poczcie. Wysyłając ratę należy zawrzeć podstawowe informację o przelewie: odbiorcę i numer konta bankowego. w tytule przelewu wpisuję się zwykle swój pesel lub zgodnie z ustaleniami firmy, w której zaciągnęliśmy kredyt np. ID pożyczki.
Jeśli nie jesteśmy w stanie spłacić pożyczki w wyznaczonym terminie, można renegocjować termin spłaty. W większości firm istnieje możliwość przedłużenia spłaty kredytu o kolejnych 30 dni. Natomiast w sytuacji, w której nie możemy spłacić pożyczki przez dłuższy czas lub w ogóle, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy oraz przedstawienie sytuacji naszemu konsultantowi. Wspólnie znajdziemy rozwiązanie satysfakcjonujące dla obu stron.

Fargonpozyczki.pl to profesjonalny serwis ogłoszeniowy, gdzie łatwo otrzymasz pożyczkę.

Korzystają z niego wszyscy, którzy innym chcą pożyczyć pieniądze.